Thermomix. Przepisy na jesienne wypieki

Thermomix – przepisy na jesienne wypieki to kulinarne zaproszenie do świata, w którym dostaniesz szansę na stworzenie wyjątkowych słodkości ocieplających serca oraz rozpalających zmysły. Jeżeli jesteście gotowi na te magiczne chwile, zapraszamy!

Thermomix. Przepisy, z którymi ugotujesz rodzinnie

Thermomix to sprzęt wielofunkcyjny, które łączy w sobie możliwości wielu popularnych przyrządów kuchennych, co czyni go niezastąpionym w każdym domu. Dzięki m.in.:

  • zaawansowanym elementom grzejnym,
  • wadze,
  • silnikowi,

dostajesz za jego pośrednictwem jednocześnie szansę na szybkie, jak i dokładne mieszanie czy miksowanie wybranych składników, co sprawia, że przyrządzanie jesiennych, ulubionych dań z Thermomixa staje się nie tylko prostsze, ale także mniej absorbujące pod kątem uwagi. I, to szczególnie gdy biega wokół Ciebie gromada dzieci oraz zwierząt domowych.

Thermomix – przepisy dla kogo?

Najważniejszymi cechami tego rodzaju urządzenia są jego kompaktowa budowa, która pozwala zaoszczędzić miejsce na kuchennym blacie, oraz możliwość modyfikowania, dzięki której wykorzystasz aż 12 różnych urządzeń kuchennych w jednym. A jeśli wybierzesz dodatkowo renomowanego producenta produktów zbożowych, takiego jak chociażby Melvit, Twoje potrawy staną się nie tylko pyszne, ale również bardzo zdrowe.  Niezależnie od tego:

  • czy jesteś początkującym kucharzem,
  • czy doświadczonym szefem kuchni,

przepisy z Thermomixa oraz produkty od dostawcy naturalnej, nieprzetworzonej żywności staną się cennym wsparciem w Twojej kulinarnej przygodzie ku gwiazdce Michelin!

Thermomix. Przepisy na brownie

Thermomix – przepisy na brownie przygotowane z mąki z ciecierzycy to nie tylko wyjątkowo smaczna przekąska, ale także bogate źródło białka oraz błonnika. Korzystając z tego rodzaju urządzenia, możesz w łatwy sposób cieszyć się domowym wypiekiem, który wprowadzi zdrowsze składniki do Twojej diety!

Przepisy z Termomiksa. Mąka z ciecierzycy

Przy użyciu przepisów na Thermomix możesz samodzielnie przygotować mąkę z ciecierzycy, co stanowi doskonałą alternatywę dla gotowych rozwiązań. Wystarczy na przykład umieścić 90 g suszonej ciecierzycy w czystym oraz suchym naczyniu miksującym, a następnie zmielić ją przez 1 minutę przy ustawieniu prędkości obrotowej w granicach 10, tak, aby uzyskać świeżą mąkę, która może przynieść liczne korzyści dla Twojego organizmu w postaci na przykład:

  • 13 g błonnika,
  • 19 g białka,
  • 49 węglowodanów,
  • 6,5 g tłuszczy.

Termomix. Przepisy na mus z malin

Dodatkowo, aby urozmaicić smak tego pysznego deseru, polecamy w kontekście przepisów na Termomix podanie go z musem z malin. W tym celu wystarczy umieścić 250 g malin i 50 g miodu w naczyniu miksującym. Ucierając wspomniane składniki przez 20 sekund, a następnie przepuszczając je przez sitko, stworzymy gładką oraz aromatyczną masę, która doskonale skomponuje się z Twoim ulubionymi daniami z Termomixa!